Miss Motorsport 2013

V pondělí 10. března 2014 se uskutečnil v kongresovém sále hotelu Hilton Prague finálový galavečer 7. ročníku SUPERMISS 2013 a MISS MOTORSPORT 2013.

SUPERMISS je soutěž pro dívky od 18 do 30 let, které jsou nejen krásné, ale něco zajímavého také umí. Ve velkém finále o titul SUPERMISS 2013 se utkalo 10 krásek.

Samotná soutěž proběhla ve třech kolech, jimiž byly módní přehlídka společenských šatů návrhářky Marie Zelené – doplněná rozhovorem s porotci, volná disciplína – po níž na soutěžící dívky ještě čekal úkol z pantomimy, na závěr pak samozřejmě nemohla chybět diváky tolik oblíbená promenáda v plavkách.

Vítězkou SUPERMISS 2013 a majitelkou zbrusu nového vozu Škoda Citigo se stala dívka číslo 7 – 24letá Markéta Břízová z Ostravy, absolventka oboru marketing a obchod Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Porotu a obecenstvo zaujala při své volné disciplíně orientálním tancem s vějíři.

2. místo vybojovala soutěžící s číslem 6 – 22letá Ivana Loušová z Karlových Varů, kde vystudovala na tamější vysoké škole obor sociálně právní činnost.

Na 3. místě se umístila dívka číslo 1 – 20letá Blanka Patricie Skálová z Prahy, letos maturující na střední škole v oboru kosmetika, vizážistika.

Během slavnostního večera byla rovněž vyhlášena SUPERMISS INTERNET, jež vzešla z hlasování na internetových stránkách www.supermiss.cz. Zde zabodovala dívka s číslem 5 – 21letá Andrea Kolářová z Liberce, studentka diplomacie na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Součástí galavečera bylo tradičně korunování vítězky dlouhodobě pořádané soutěže MISS MOTORSPORT, jíž se pro tento ročník stala dívka číslo 2 – 20letá Natálie Kotková z Liberce, studentka marketingu a komunikace na vysoké škole v Praze, která k titulu a korunce získala skútr Honda.

Umístěné dívky dále obdržely zahraniční zájezd od společnosti Fischer, litá kola AEZ, dámské lyže Völkl, lyžařskou bundu Descente, poukazy do estetického centra Petra Clinic a další hodnotné ceny.

V programu vystoupili zpěváci Monika Absolonová a Bohuš Matuš. V porotě usedli zástupci partnerů, Miss ČR a Miss Europe 1995 Monika Žídková, šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný a za pořádající agenturu VP PRODUCTION Tomáš Vavřinec. Večerem provázel herec a moderátor Jan Čenský.

Záznam z finálového večera SUPERMISS 2013 a MISS MOTORSPORT 2013 bude odvysílán na televizní stanici ČT1 v sobotu 22. března 2014 od 16.05 hodin.

Produkce MISS MOTORSPORT

 

MISS MOTORSPORT 2013

Natálie Kotková
20 let
85-60-88
Liberec
Studentka VŠ – marketingové komunikace
Tanec, cestování, sport, modeling
173 cm
47 kg