Miss Motorsport 2010

V sobotu 9. října 2010 se uskutečnil v kongresovém sále hotelu Hilton Prague finálový galavečer soutěže MISS MOTORSPORT 2010, kterou pořádá společnost Motorsport Vavřinec a jehož partnery jsou časopisy Autotip a Svět motorů.

Do letošního ročníku se přihlásilo 137 dívek z celé České republiky, do semifinále jich postoupilo dvacet, do velkého finále se pak probojovaly 3 krásky, Michaela Benková, Ladislava Čadková a Monika Sokolová, které měly v rámci soutěže SUPERMISS přiděleny čísla 1, 2 a 10. Soutěžily v několika disciplínách. Jely závod motokár, absolvovaly test z pravidel silničního provozu a musely se také představit v několika světových jazycích.

Vítězkou dlouhodobě pořádané soutěže MISS MOTORSPORT, se stala Michaela Benková z Třebíče, 20letá studentka Lékařské fakulty Univerzity Karlovy, která vyhrála zahraniční zájezd, poukazy do estetického centra a další hodnotné ceny.

Večer byl plný ženské krásy od začátku do konce. Ke dvanácti soutěžícím se připojily jako jejich patronky Eva Decastelo, Michaela Dolinová, Gabriela Partyšová, Michaela Ochotská, Karla Mráčková, Ivana Jirešová, Veronika Nová, Lenka Zahradnická, Kristýna Janáčková, Eva Čížkovská, Lucie Černíková a loňská Supermiss 2009 Jitka Routnerová. Společně všechny předvedly modely návrhářky Terezy Sabáčkové.

Zazpívaly Lucie Vondráčková, Gabriela Partyšová, Lucie Černíková a skupina ABBA Stars. V porotě také usedl viceprezident Federace automobilového sportu AČR Ing. Stanislav Minářík a šéfredaktor časopisu Svět motorů, pan Zbyšek Pechr, Galavečerem provázel herec a moderátor Jan Čenský.

Celý záznam z finálového večera bude odvysílán na TV NOVA CINEMA 28. října 2010 v 17:00 hod.

 

MISS MOTORSPORT 2010

Michaela Benková
20 let
90-62-90
Třebíč
Studentka Lékařské fakulty UK
Aerobik, tenis, cestování, cizí jazyky
170 cm
52 kg