Úterý, 23 července, 2024

Aktuality

CASTING MÓDNÍ SHOW SUPERMISS 2022


Děkujeme za účast všem dívkám. Poděkovaní patří také partnerům a všem co pomáhají.

CASTING MÓDNÍ SHOW SUPERMISS 2022


Děkujeme za účast všem dívkám. Poděkovaní patří také partnerům a všem co pomáhají.

MÓDNÍ SHOW SUPERMISS GROUP 2022

Záznam z finálového večera
Záznam z finálového večera ZDE
Soustředění MÓDNÍ SHOW SUPERMISS 2019

Soustředění MÓDNÍ SHOW SUPERMISS 2019 v hotelu Hilton Prague. Probíhají nácviky choreografií, testy a disciplíny pro Miss Motorsport a Miss Praha s realizačním týmem.

FINÁLOVÝ VEČER

CASTING 2019

Vyhlášení MČR SMS ve Smetanově sálu AČR
SUPERMISS - předání vozu 2019
VÁNOČNÍ VEČÍREK MOTORSPORT VAVŘINEC 2018
Jako každoročně se koncem roku uskutečnil VÁNOČNÍ VEČÍREK MOTORSPORT VAVŘINEC 2018, jehož součástí byl i bowlingový turnaj.

17.12.2018 - Křest kalendáře SUPERMISS 2019

Tento týden se konal křest kalendáře SUPERMISS 2019 s vítězkami skupiny soutěží SUPERMISS 2018 a to s MISS MOTORSPORT Anastazia Kasatkina, Miss Tourism Czech Republic Nikol Prachařová, SUPERMISS Média Iveta Kindlmanová a MISS PRAHA Sumi Kadyrová. Produkci kalendáře zajišťovala pořádající společnost SUPER PRODUCTION.

17.12.2018 - Bowlingový turnaj dětských domovů o pohár Kocoura Vavřince

Tento týden se konal již XII. ročník tohoto bowlingového turnaje, který pravidelně pořádá automobilový závodník Tomáš Vavřinec. Zúčastnili se ho děti z dětských domovů Klánovice a Dolní Počernice.

Akci přišel podpořit známý moderátor Rey Koranteng, zpěvák Bohuš Matuš, který i zazpíval a vítězky skupiny soutěží SUPERMISS 2018 a to MISS MOTORSPORT Anastazia Kasatkina, Miss Tourism Czech Republic Nikol Prachařová, SUPERMISS Média Iveta Kindlmanová a MISS PRAHA Sumi Kadyrová. Pro všechny děti byly připraveny poháry a pro vítěze ve třech kategoriích i věcné ceny od partnerů.

MÓDNÍ SHOW SUPERMISS 2018 - Hotel Hilton Prague - 3.11.2018

Jedenáctý ročník soutěže krásy SUPERMISS se uskutečnil 3.11.2018 v kongresovém sále pražského hotelu Hilton Prague jako módní show. Šerpu, pohár a korunku SUPERMISS převzala od porotců a ředitele soutěže Tomáše Vavřince 24 letá studentka Tereza Hudáková.

Moderátorem celého večera, který byl poprvé pojatý jako „módní show,“ byl charismatický herec Jan Čenský. Během galavečera se předváděly modely návrhářů Alice Abraham, Nikol Pavlové a Jiřího Moravce. Součástí večera byly i přehlídky sportovního oblečení a plavek Litex a luxusního prádla Werso. V jeho průběhu pak také vystoupili zpěváci Josef Vojtek z kapely Kabát, Bohuš Matuš, Monika Sommerová, mladá hvězda šansonu Eliška Lüftnerová, hudební skupina Trio Nobles a Kamila Hübsch. Z desítky finalistek to nakonec u poroty vyhrála dívka číslo 4 Tereza Hudáková, studentka cestovního ruchu. Nová SUPERMISS disponuje mírami 88-61-88 při výšce 174 cm. „Děkuji pořadatelům a všem, kteří mi s účastí v soutěži pomáhali a podporovali. Bez nich bych nikdy korunku SUPERMISS nezískala. Doufám, že mi tento titul pomůže v naplnění mého snu, kterým je práce v modelingu i v zahraničí,“ ocenila podporu svého okolí vítězná Tereza.

Vedle titulu SUPERMISS se také soutěžilo o titul v osmnáctém ročníku Miss Motorsport. Tou se nakonec stala 22 letá Anastazie Kasatkina. Dále byla vyhlášena i Miss Praha a Miss Tourism Czech Republic. Vítězkami se staly 22 letá Sumi Kadyrová (Miss Praha) a 21 letá Nikol Prachařová (Miss Tourism Czech). Hlasováním na stránkách mediálních partnerů soutěže pak diváci rozhodli také o SUPERMISS Media, kterou se stala 24 letá Iveta Kindlmanová.

“Letos je tomu 26 let od okamžiku, kdy jsme poprvé organizoval podobnou soutěž krásy a shodou okolností to bylo i na stejném místě, jako jsme dnes. Jsem rád, že se letošní ročník SUPERMISS velmi vydařil, změnili jsme koncepci na módní show a díky všem partnerům se podařilo posunout úroveň této soutěže o trochu výše,” spokojeně zhodnotil výsledky i průběh soutěže ředitel Tomáš Vavřinec.

Záznam z finálového večera odvysílá Česká televize v sobotu 1.12.2018 v odpoledních hodinách na programu ČT1.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA - OC HARFA 2018
V neděli 21.10.2018 se uskutečnila retro módní přehlídka finalistek SUPERMISS 2018 k 100. výročí vzniku ČR v OC Galérie Harfa.

Podívali jsme se do zákulisí historické módy – proběhla módní přehlídka s proměnou modelek do vybraných minulých období, která byla takovým malým okénkem do historie. Ve čtyřech blocích proběhla ukázka módních stylů 20. a 30. let, 40. a 50. let, 60. a 70. let a poslední blok se týkal 80. a 90. let.

Na tuto přehlídku a představení finalistek SUPERMISS 2018 bude navazovat MÓDNÍ SHOW SUPERMISS, která se uskuteční v sobotu 3.11. od 20,00 v Kongresovém sále hotelu Hilton Prague.

TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ SUPERMISS
Televizní záznam z galavečera SUPERMISS odvysílala Česká televize na ČT1 v sobotu 4.3.2017 od 16,40 a v repríze ve středu 8.3.2017 od 23,35. Záznam najdete také ve videogalerii. ZDE
FINÁLE SUPERMISS - jubilejní 10. ročník soutěže
Jubilejní 10. ročník soutěže SUPERMISS se v sobotu 11.2. uskutečnil v kongresovém sále pražského hotelu Hilton. Šerpu a korunku SUPERMISS převzala z rukou ředitele soutěže Tomáše Vavřince a loňské vítězky Lenky Čepákové dvaadvacetiletá studentka VŠCHT Adéla Karasová z Prahy.

Moderátorkou soutěže SUPERMISS se letos stala Iva Kubelková, která v roce 1996 skončila na druhém místě v soutěži Miss ČR. Z desítky finalistek to nakonec u poroty vyhrála dívka číslo 8 Adéla Karasová, která předvedla nejvtipnější volnou disciplínu za všech soutěžících. Nová SUPERMISS disponuje mírami 80-60-88. „Děkuji všem, kteří mi s účastí v soutěži pomáhali a podporovali. Bez nich bych nikdy korunku SUPERMISS nezískala. Doufám, že mi cena pomůže v naplnění mého snu, kterým je práce v modelingu,“ ocenila podporu svého okolí vítězná Adéla Karasová.

Vedle titulu SUPERMISS se také soutěžilo o titul v sedmnáctém ročníku Miss Motorsport. Tou se nakonec stala Ivana Sottnerová. Dále byla vyhlášena i Miss Praha a Miss Tourism Czech. Vítězkami se staly Tuguldur Burmaa (Miss Praha) a Lucie Janošová (Miss Tourism Czech). Hlasováním na stránkách mediálních partnerů soutěže pak diváci rozhodli také o SUPERMISS Media, kterou se stala Gabriela Kozlová.

“Letos je tomu 25 let od okamžiku, kdy jsme poprvé organizoval podobnou soutěž krásy a shodou okolností to bylo i na stejném místě, jako jsme dnes. Jsem rád, že se letošní ročník SUPERMISS velmi vydařil a zase se nám podařilo posunout úroveň této soutěže o trochu výše,” spokojeně zhodnotil výsledky i průběh soutěže ředitel Tomáš Vavřinec.

V průběhu večera na pódiu vedle desítky krásek a moderátorky vystoupila také zpěvačka Kamila Nývltová, zpěvák Marián Vojtko a zazpívala také bývalá účastnice této soutěže krásy Lucie Černíková. Zpestřením byla účast vítězek minulých ročníků SUPERMISS a Miss Motosport a vystoupení Denisy Sommerové se psem Aramisem. Záznam z finálového večera odvysílala ČT1. ZDE

– – – – – – – – – – – – – –

10th year anniversary SUPERMISS pageant took place in hotel Hilton’s Prague Congress hall on Saturday 11/02/17. Sash and SUPERMISS crown received twenty-two years old student of Prague University of Chemistry and Technology Adela Karasová from competition’s director Tomáš Vavřinec and previous year winner Lenka Čepáková.

This year’s host of the SUPERMISS pageant was Iva Kubelková, who was the first runner-up in Miss Czech Republic pageant in 1996. From ten finalists jurors finally carried girl number 8 Adéla Karasová, which showed the funniest talent performance. New SUPERMISS has 80-60-88 body proportions. „Thank to everyone who helped and supported me in the pageant. I would have never received the SUPERMISS crown without them. I hope the prize will help me in fulfilling my dream, which is to work in modeling.“ said winner Adéla Karasová to appreciate people who supported her.

Beside the SUPERMISS title there was also 17th year of the competition Miss Motorsport. The winner became finally Ivana Šottnerová. Furthermore, there was announced Miss Prague and Miss Tourism Czech. Winners were Tuguldur Burmaa (Miss Praha) and Lucie Janošová (Miss Tourism Czech). On competition’s media partner’s websites, people voted for SUPERMISS Media, which became Gabriela Kozlová.

„This year is 25th anniversary since we organized a similar beauty contest for the first time and coincidentally at the same place as we are today. I am glad that this year’s SUPERMISS was very successful and we managed to raise the level higher again, „happily commented the results and progress of the competition director Tomáš Vavřinec.

During the evening besides ten beauties and host also featured singers Kamila Nývltová, Marián Vojtko and former participant of the pageant Lucie Černíková. Next boost of the night was fashion show of the former SUPERMISS and Miss Motorsport winners and amusing performance of Denisa Sommerová and her dog Aramis. Record of the final evening will be broadcasted on CT1.

NAPSALI O SUPERMISS

BLESK.CZ:
Z »blbé blondýny« bude vědkyně: Okolo SUPERMISS Karasové už se začínají točit muži

METROPOL TV:
SUPERMISS MÁ SVOJI VÍTĚZKU! JE JÍ BLONĎATÁ STUDENTKA ADÉLA KARASOVÁ

EXTRA.CZ:
Šéf Supermiss Vavřinec si mne ruce! Kvůli ostudné a tragické České Miss míří jeho konkurenční projekt na vrchol!

SUPERMISS šlape výběrem krásných dívek na paty OMŠELÉ České Miss! Tady celulitidu a velká stehna nehledejte!

AUTO.CZ:
Supermiss 2016: Která kráska získala korunku?

SVETMODELEK.CZ:
Již 10.ročník soutěže SUPERMISS vyhrála Adéla Karasová

EXTRA.CZ:
Večer krásy a elegance byl završen: Novou SUPERMISS se stala Adéla Karasová!

BLESK.CZ:
Supermiss vyhrála „blbá blondýna“ Adéla Karasová: Měla jsem virózu

Seznamte se s novou královnou krásy: Supermiss vyhrála Adéla Karasová

APLAUSIN.CZ:
Supermiss má svoji vítězku! Je jí blonďatá studentka Adéla Karasová

PRÁSK – NOVA:
Finalistky soutěže krásy zaházely ňadry na kameru! Z reakce přítomných mužů půjdete do kolen

EXTRA.cz:
Tohle je 10 nejkrásnějších dívek Česka: Která z nich se zítra stane SUPERMISS?

BLESK.cz:
Rivalita před finále: Supermissky si jdou po krku!

APLAUSIN.cz:
Finále SUPERMISS je za dveřmi! Deset nejkrásnějších dívek si vyzkoušelo své umění za volantem

Supermiss zná své finalistky! Která se vám nejvíc líbí?

SUPER.cz:
Přišla o Českou Miss, už má ale novou práci: Iva Kubelková zběhla ke konkurenci!

BLESK.cz:
Královna krásy Iva Kubelková: Od Miss utekla k Supermiss!

EXTRA.cz:
Takovou sexy učitelku ze školky jste ještě neviděli! Pomůžete jí svým hlasem stát se Supermiss?

Chcete naučit znakovou řeč od sexy brunetky? Dejte jí svůj hlas v Supermiss a ona vám pak dá lekci!

Sexy farmaceutka odhodila bílý plášť a chce se stát Supermiss. Dáte jí svůj hlas?

Krásná asistentka z obchodu prosí o váš hlas v Supermiss. Podaří se jí vyhrát?

Nádherná Lucka je nejen sexy, ale umí se otáčet i v kuchyni. Pomůžete se jí stát Supermiss?

Mladá studentka se chce stát Supermiss: Uspěje u vás svou přirozeností a intelektem?

Má šanci tato exotická kráska vyhrát titul Supermiss? Svým hlasem jí pomůžete splnit sen

Jste horňáci a milujete přírodní dekolty? Tahle finalistka Supermiss vás dostane do kolen. Pošlete jí svůj hlas!

Líbí se vám blondýnky? Z téhle budete odvaření: Pošlete jí svůj hlas v Supermiss!

O téhle brunetce ještě hodně uslyšíme. Dejte jí svůj hlas v Supermiss!

KAM SE HRABE ČESKÁ MISS! Nejhezčí holky má Supermiss. Vy pro ně můžete hlasovat!

BLESK.cz:
Zvolte SUPERMISS Media! Hlasovat pro některou z dívek můžete zde

AUTO.cz:
Finalistky letošní Supermiss! Která se vám nejvíc líbí?

3. CASTING SUPERMISS a MISS MOTORSPORT - 16.12.2016 v 15:00 - hotel Hilton Prague
3. casting soutěží SUPERMISS, MISS MOTORSPORT, MISS TOURISM CZECH a MISS PRAHA, se uskuteční v pátek, 16.12.2016 v 15,00 v hotelu Hilton Prague, Pobřežní 1, Praha 8.

Na casting je nutné mít sebou společenské šaty, plavky a občanský průkaz. Na vaši účast se těší pořadatel SUPER PRODUCTION.

2. CASTING SUPERMISS a MISS MOTORSPORT - 2.12.2016 v 15:00 - hotel Hilton Prague
2. casting soutěží SUPERMISS, MISS MOTORSPORT, MISS TOURISM CZECH a MISS PRAHA, se uskuteční v pátek, 2.12.2016 v 15,00 v hotelu Hilton Prague, Pobřežní 1, Praha 8.

Na casting je nutné mít sebou společenské šaty, plavky a občanský průkaz. Na vaši účast se těší pořadatel SUPER PRODUCTION.

12.11.2016 - 1. CASTING SUPERMISS a MISS MOTORSPORT + MÓDNÍ PŘEHLÍDKA FINALISTEK
Proběhl 1. casting soutěží SUPERMISS a MISS MOTORSPORT v OC GALERIE HARFA – Praha společně s módní show finalistek soutěže SUPERMISS za účasti televizního moderátora Reye Korantenga.

SUPERMISS MÉDIA Paulína Pélyová nás jede reprezentovat na světovou soutěž MISS SUPERTALENT WORLD.

Finálový večer se uskutečnil 4.12.2016 v Jižní Korei, v Seoulu.

26.10.2016 - BOWLINGOVÝ TURNAJ KOCOURA VAVŘINCE
Proběhl již X. ročník BOWLINGOVÉHO TURNAJE KOCOURA VAVŘINCE pro děti z dětských domovů za účasti televizního moderátora Reye Korantenga, sportovního redaktora Martina Čermáka a moderátorky počasí Kateřiny Němcové.
30.09. - 01.10.2016 - ŠPINDLERŮV MLÝN
Na společenské akci ve Špindlerově Mlýně se uskutečnila módní přehlídka finalistek soutěže SUPERMISS, MISS MOTORSPORT, MISS PRAHA a MISS TOURISM CZECH. Přehlídku doplnila pěveckým vystoupením i Monika Absolonová.
02.06.2016 - Předání cen
SUPERMISS Lenka Čepáková převzala k užívání vůz Škoda Rapid. Současně také při tom proběhly rozhovory s Lenkou i s MISS MOTORSPORT Denisou Rosinskou pro Svět Motorů a www.auto.cz!
SUPERMISS Talent Natálie Stejskalová vyhrála světovou soutěž Miss SuperTalent World
Na základě účasti v soutěží SUPERMISS a předvedení volné disciplíny a soutěží během soustředění, získala titul SUPERMISS Talent Natálie Stejskalová. Na základě získání tohoto titulu byla vyslána pořadatelskou agenturou SUPER PRODUCTION reprezentovat Českou republiku na světové soutěži krásy a talentu – Miss SuperTalent World 2016 v Jižní Korei, v Seoulu.

Pořadatelská agentura SUPER PRODUCTION a ředitel Tomáš Vavřinec jsou rádi, že tento úspěch SUPERMISS Talent Natálie Stejskalové navazuje na dlouholetou práci naší agentury při pořádání soutěží miss.

02.05.2016 - Záznam z galavečera SUPERMISS 2015
Záznam z galavečera SUPERMISS 2015 odvysílala televizní stanice ČT1 v sobotu 30. dubna 2016 od 15.40 hodin.
02.04.2016 - SUPERMISS – MISS MOTORSPORT – MISS PRAHA – MISS TOURISM CZECH
Již 9. ročník populární soutěže SUPERMISS, kde o vítězce rozhoduje nejen krása, ale také dovednosti, se uskutečnil v sobotu 2. dubna 2016 tradičně v kongresovém sále hotelu Hilton Prague.

Prestižní titul SUPERMISS získala 24tiletá Lenka Čepáková. Zdravotní sestřička v oblasti ortodoncie je milovnicí šití a vychovává už i malého syna.

Pořadatelé soutěže, společnost SUPER PRODUCTION a MOTORSPORT VAVŘINEC přichystaly pro dívky několik úkolů. Módní přehlídka doplněná rozhovorem s porotci, volná disciplína a nechyběla ani nejvíce oblíbená promenáda v plavkách. Příjemný večer moderoval Jan Čenský a mezi hosty se objevila čerstvá maminka Monika Absolonová nebo talentovaná zpěvačka a herečka Martina Hekerová.

Slavnostní finálový večer ozdobil titul Miss Tourism Czech Republic 2016, který získala 25letá milovnice střelby Saskie Olašáková z Prostějova, která se zůčastní světové soutěže miss. Během slavnostního galavečera byla také vyhlášen 16. ročník soutěže MISS MOTORSPORT, jejíž královna Denisa Rosinská zvítězila v závodě motokár a prokázala i znalosti z oblasti motorsportu. Čtenáři deníku Blesk rozhodovali mimo jiné o Supermiss Média. Tento titul získala 24letá Paulína Pélyová ze Slovenska. Korunku převzala ještě 27letá Monika Krpálková z Chrudimi, která opanovala titul MISS PRAHA.

25.3.2016 ZAHÁJENO HLASOVÁNÍ
Zahájeno hlasování v deníku BLESK o titul SUPERMISS MEDIA. ZDE.
16.2.2016 AUTO ROKU 2016
Slavnostní vyhlášení ankety AUTO ROKU 2016 se konalo tradičně na začátku roku. Naše finalistky SUPERMISS a MISS MOTORSPORT Anna Avakjanová a Michaela Haladová předávali ceny.
10.12.2015 ZLATÝ VOLANT 2015
Vyhlášení nejlepších motoristických sportovců se uskutečnilo díky hlavnímu pořadateli také s účastí dívek SUPERMISS a MISS MOTORSPORT. Předávaly ceny a pomáhaly také při organizaci.
06.11.2015 - SUPERMISS 2015 - castingy, finále
Finále soutěže SUPERMISS 2015 proběhne na jaře 2016. Castingy budou vypsány do konce roku 2015.
07.10.2015 - BOWLINGOVÝ TURNAJ KOCOURA VAVŘINCE
Proběhl již IX. ročník BOWLINGOVÉHO TURNAJE KOCOURA VAVŘINCE pro děti z dětských domovů za účasti televizního moderátora Reye Korantenga, sportovního redaktora Martina Čermáka a moderátorky počasí Kateřiny Němcové.
02.10.2015 - TENISOVÝ TURNAJ PRAGUE PRIX
Proběhl XI. ročník tenisového turnaje PRAGUE PRIX pro školáky a dětské domovy. Hráči byli rozděleni do skupin podle věku. Během turnaje i při slavnostním vyhlášení pomáhali dívky ze SUPERMISS.
26.6.2015 - Předání cen vítězkám
Předání cen vítězkám a finalistkám SUPERMISS a MISS MOTORSPORT
24.6.2015 - MISS TOURISM WORLD
Vítězka soutěže SUPERMISS 2014 Hana Vágnerová získává současně také titul Miss Tourism Czech Republic a bude nás reprezentovat v soutěži Miss Tourism World.
13-14.6.2015 - LEGENDY 2015
Na II. ročníku největší motoristické slavnosti v parku areálu PN Bohnice „LEGENDY 2015“ nám pomáhala naše SUPERMISS Hana Vágnerová.
28.03.2015 - Módní přehlídka v OC Galerie Harfa finalistek SUPERMISS a MISS MOTORSPORT
Proběhla módní přehlídka v OC Galerie Harfa. Modely předvedly finalistky soutěží SUPERMISS, MISS MOTORSPORT a MISS TOURISM CZECH REPUBLIC.
24.03.2015 - Záznam z galavečera SUPERMISS 2014
70 minutový záznam z galavečera SUPERMISS 2014 odvysílala televizní stanice ČT1 v sobotu 11. dubna 2015 od 16.20 hodin.
21.03.2015 - Tisková zpráva
V sobotu 21. března 2015 se uskutečnil v kongresovém sále hotelu Hilton Prague finálový galavečer 8. ročníku SUPERMISS 2014 a 15. ročníku MISS MOTORSPORT 2014.

Soutěže krásy SUPERMISS a MISS MOTORSPORT pořádají společnosti SUPER PRODUCTION a MOTORSPORT VAVŘINEC. Určeny jsou pro dívky od 18 do 30 let, které jsou nejen krásné, ale něco zajímavého také umí. Ve velkém finále o titul SUPERMISS 2014 se utkalo 10 krásek, jež vzešly ze čtyř castingů.

Samotná soutěž proběhla ve třech kolech, kterými byly módní přehlídka – doplněná medailonkem a rozhovorem s porotci, volná disciplína – po níž byly promítnuty fotky dívek z dětství a následoval úkol z pantomimy, na závěr pochopitelně nechyběla diváky oblíbená promenáda v plavkách.

Vítězkou SUPERMISS 2014 a majitelkou zbrusu nového vozu Škoda Fabia se stala dívka s číslem 10 – 20letá Hana Vágnerová z Brna, kde vystudovala Střední školu potravinářskou obchodu a služeb. Držitelka titulu SUPERMISS bude reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěži krásy.

Na 2. místě se umístila finalistka číslo 6 – 21letá Jana Papežová z Kravař, studentka Masarykovy univerzity v Brně. 3. místo vybojovala soutěžící s číslem 1 – 25letá Anna Avakjanová z Jirkova, studentka Vysoké školy obchodní v Praze.

Během slavnostního večera byla vyhlášena SUPERMISS INTERNET, která vzešla z hlasování na internetových stránkách www.supermiss.cz a mediálního partnera www.extra.cz Zde zabodovala dívka číslo 7 – 25letá modelka Alena Prešnajderová z Brna.

Součástí galavečera bylo tradičně korunování vítězky soutěže MISS MOTORSPORT, jíž se pro letošní 15. ročník stala finalistka s číslem 2 – 24letá Michaela Haladová ze Strakonic, studentka Vysoké školy obchodní v Praze, která k titulu a korunce získala skútr Honda.

Umístěné dívky dále obdržely zahraniční zájezdy od cestovní skupiny Fischer, litá kola AEZ, lyžařské oblečení Descente a hodnotné ceny od společností Deichmann, Felina, Litex, PME Legend, Red Fit, Hollywood Body Wraps a VIP masáže.

Finálový večer zpestřila módní přehlídka vítězek předešlých ročníků, kdy se na pódiu představily MISS MOTORSPORT 2003 Martina Dvořáková, II. SUPERMISS 2009 Alena Klapková, SUPERMISS MÉDIA 2010 Gabriela Bártová Dvořáková, SUPERMISS 2012 Nikol Petruželová, MISS MOTORSPORT 2012 Karolína Ludvíková a SUPERMISS 2013 Markéta Břízová.

Společenské šaty pro SUPERMISS 2014 připravila návrhářka Marie Zelená. V programu vystoupili zpěváci Tereza Kerndlová, Bohuš Matuš, Monika Sommerová a Eliška Lüftnerová. V porotě usedli zástupci partnerů, modelka a SUPERMISS MÉDIA 2010 Gabriela Bártová Dvořáková, šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný a za pořadatele Tomáš Vavřinec. Večerem provázel šarmantní Jan Čenský.

Záznam z galavečera SUPERMISS 2014 odvysílala televizní stanice ČT1 v sobotu 11. dubna 2015 od 16.20 hodin.

Těšíme se na Vás u 9. ročníku SUPERMISS 2015 a 16. ročníku MISS MOTORSPORT 2015!

FINÁLE SUPERMISS 2014
Finálový galavečer 8. ročníku SUPERMISS 2014 a 15. ročníku MISS MOTORSPORT se uskuteční v kongresovém sále hotelu Hilton Prague 21. března 2015. Moderuje Jan Čenský. Účinkují Tereza Kerndlová, Bohuš Matuš, Monika Sommerová, finalistky SUPERMISS a MISS MOTORSPORT.
POSLEDNÍ CASTING - SUPERMISS a MISS MOTORSPORT 2014.
Společnost SUPER PRODUCTION a MOTORSPORT VAVŘINEC pořádá již 8.ročník soutěže SUPERMISS a 15.ročník MISS MOTORSPORT a to pro dívky, které jsou nejenom krásné ale také něco zajímavého umí. Soutěže jsou určeny pro dívky ve věku od 18 do 30 let.

Poslední casting proběhl v Praze – v pátek 16.1.2015 od 16,00 hod. v hotelu Hilton Prague , Pobřežní 1, Praha 8.

Ceny do soutěže jsou osobní automobil, skútr, zájezdy, věcné ceny a také práce modelky a hostesky.

Prvotní castingy do soutěží proběhly v Praze – v pondělí 24.11.2014 a v neděli 30.11.2014 vždy od 9,30 hod. v hotelu Hilton Prague , Pobřežní 1, Praha 8, a v Brně – ve čtvrtek 27.11.2014 také od 9,30 hod. v hotelu Voroněž, Křížkovského 458/47, Brno.

14.11.2014 - SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ PIRELLI CUP 2014
II.SUPERMISS Ivana Loušová a MISS MOTORSPORT Karolína Ludvíková předávaly ceny na vyhlášení Pirelli Cup 2014.
27.9.2014 - SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ MČR SMS automobilových sprintů a TROFEJE MOTO.
Na závěr sezony MČR SMS proběhlo slavnostní vyhlášení v Mnichovo Hradišti. Ceny předala modelka a playmate Dominika Mesarošová, SUPERMISS 2013 Markéta Břízová a finalistky SUPERMISS.
26.9.2014 - TENISOVÝ TURNAJ PRAGUE PRIX
Proběhl X. ročník tenisového turnaje PRAGUE PRIX pro školáky a dětské domovy. Hráči byli rozděleni do tří skupin podle věku. Během turnaje i při slavnostním vyhlášení pomáhali dívky ze SUPERMISS.
24.9.2014 večer - BOWLINGOVÝ TURNAJ K 20. VÝROČÍ MOTORSPORTU VAVŘINEC
Bowlingový turnaj k 20. výročí MOTORSPORTU VAVŘINEC za účasti přátel, partnerů a spolupracovníků.
24.9.2014 odpoledne - BOWLINGOVÝ TURNAJ KOCOURA VAVŘINCE
Ve středu odpoledne se konal VIII. ročník BOWLINGOVÉHO TURNAJE KOCOURA VAVŘINCE pro děti z dětských domovů za účasti televizního moderátora Reye Korantenga, playmate a modelky Dominiky Mesarošové, České miss Ivety Lutovské s dcerou, sportovního redaktora Martina Čermáka, šéfredaktora extra.cz a moderátora Prásku Pavla Novotného, moderátorky počasí Kateřiny Němcové, první České vícemiss Evy Čerešňákové a současného úspěšného zpěváka šBohue Matuše, který je obsazen do hlavní role muzikálu Fantom opery a Marie Antonietta. Ten také na turnaji dětských domovů zazpíval.
29-31.8.2014 - Finalistky SUPERMISS na MISTROVSTVÍ EVROPY - CZECH TRUCK PRIX 2014 Autodrom Most.
Finalistky SUPERMISS se zúčastnily MISTROVSTVÍ EVROPY – CZECH TRUCK PRIX 2014, reprezentovali teamy ČR a účastnily se slavnostního vyhlášení.
16.5.2014 - Módní přehlídka v OC Galerie Harfa finalistek SUPERMISS a MISS MOTORSPORT
Módní přehlídku uspořádala v pátek 16.5.2014 společnost SUPER PRODUCTION s partnerem soutěže a také s provozovatelem a vlastníkem obchodního centra Galerie Harfa, se společností C&R Developments s.r.o., pro návštěvníky a partnery OC Galerie Harfa. Modely předvedly finalistky soutěží SUPERMISS a MISS MOTORSPORT jako každý rok po finále soutěží SUPERMISS a MISS MOTORSPORT.
30.4.2014 - Předání cen vítězkám
Proběhlo předání cen vítězkám SUPERMISS a MISS MOTORSPORT 2013
23.3.2014 - ČT1 70 minutový záznam z finálového večera SUPERMISS 2013
10.3.2014 - FINÁLE SUPERMISS 2013
V pondělí 10. března 2014 se uskutečnil v kongresovém sále hotelu Hilton Prague finálový galavečer 7. ročníku SUPERMISS 2013.

SUPERMISS je soutěž pro dívky od 18 do 30 let, které jsou nejen krásné, ale něco zajímavého také umí. Ve velkém finále o titul SUPERMISS 2013 se utkalo 10 krásek.

Samotná soutěž proběhla ve třech kolech, jimiž byly módní přehlídka společenských šatů návrhářky Marie Zelené – doplněná rozhovorem s porotci, volná disciplína – po níž na soutěžící dívky ještě čekal úkol z pantomimy, na závěr pak samozřejmě nemohla chybět diváky tolik oblíbená promenáda v plavkách.

Vítězkou SUPERMISS 2013 a majitelkou zbrusu nového vozu Škoda Citigo se stala dívka číslo 7 – 24letá Markéta Břízová z Ostravy, absolventka oboru marketing a obchod Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Porotu a obecenstvo zaujala při své volné disciplíně orientálním tancem s vějíři.

2. místo vybojovala soutěžící s číslem 6 – 22letá Ivana Loušová z Karlových Varů, kde vystudovala na tamější vysoké škole obor sociálně právní činnost.

Na 3. místě se umístila dívka číslo 1 – 20letá Blanka Patricie Skálová z Prahy, letos maturující na střední škole v oboru kosmetika, vizážistika.

Během slavnostního večera byla rovněž vyhlášena SUPERMISS INTERNET, jež vzešla z hlasování na internetových stránkách www.supermiss.cz. Zde zabodovala dívka s číslem 5 – 21letá Andrea Kolářová z Liberce, studentka diplomacie na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Součástí galavečera bylo tradičně korunování vítězky dlouhodobě pořádané soutěže MISS MOTORSPORT, jíž se pro tento ročník stala dívka číslo 2 – 20letá Natálie Kotková z Liberce, studentka marketingu a komunikace na vysoké škole v Praze, která k titulu a korunce získala skútr Honda.

Umístěné dívky dále obdržely zahraniční zájezd od společnosti Fischer, litá kola AEZ, dámské lyže Völkl, lyžařskou bundu Descente, poukazy do estetického centra Petra Clinic a další hodnotné ceny.

V programu vystoupili zpěváci Monika Absolonová a Bohuš Matuš. V porotě usedli zástupci partnerů, Miss ČR a Miss Europe 1995 Monika Žídková, šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný a za pořádající agenturu VP PRODUCTION Tomáš Vavřinec. Večerem provázel herec a moderátor Jan Čenský.

Produkce SUPERMISS

22.2.2014 - 3 casting Brno
Proběhl 3 casting SUPERMISS a MISS MOTORSPORT 2013 v Brně.
7.2.2014 - SUPERMISS a MISS MOTORSPORT 2013 - pozvání na casting.
MOTORSPORT VAVŘINEC pořádá již 7. ročník soutěže pro dívky , které jsou nejenom krásné ale také něco zajímavého umí a to SUPERMISS a MISS MOTORSPORT. Soutěže jsou určeny pro dívky ve věku od 18 do 30 let. Castingy do soutěží proběhly v Praze – v pátek 14.2.2014 od 14,00 hod. v hotelu Hilton Prague , Pobřežní 1, Praha 8 a v Brně – v sobotu 15. 2.2014 od 11,00 hod. v hotelu Voroněž, Křížkovského 458/47, Brno. Finále se uskuteční od 20,00 hod. dne 10.3.2014 v hotelu Hilton Prague. Dívky se představí se svojí volnou disciplínou, předvedou módní přehlídku, rozhovor s porotci a promenádu v plavkách. Moderovat bude Jan Čenský, zazpívá Monika Absolonová a Bohuš Matuš. V porotě mimo partnerů SUPERMISS zasednou také Miss Europe a Miss ČR – Monika Žídková a bavič a moderátor Pavel Novotný. Vysílání finálového večera SUPERMISS se uskuteční v sobotu 22.3.2014 od 16,05 hod. na TV ČT1. Ceny do soutěže jsou osobní automobil, skútr, litá kola AEZ, zájezdy, lyžařská bunda Descente, dámské lyže Völkl, věcné ceny a také práce modelky a hostesky. Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketpro.
21.1.2014 - ZLATÝ VOLANT 2013
Vyhlášení nejlepších motoristických sportovců se uskutečnilo díky hlavnímu pořadateli také s účastí dívek SUPERMISS a MISS MOTORSPORT. Předávaly ceny a pomáhaly také při organizaci.
20.1.2014 - AUTO ROKU 2014
Slavnostní vyhlášení ankety AUTO ROKU 2014 se konalo tradičně na začátku roku. Dívky SUPERMISS a MISS MOTORSPORT se této akce zúčastnily při módních přehlídkách modelů společenských šatů a spodního prádla, předávaly ceny a organizačně také pomáhaly.
27.9.2013 - 50. výročí Gymnázia Nad Štolou
Večer 27.9.2013 se konala oslava 50. výročí Gymnázia Nad Štolou, kde program zpestřila módní přehlídka studentek ze třídy 5S a 6S. Choreografii a nácvik zajistila produkce a dívky SUPERMISS.
27.9.2013 - IX. ročník tenisového turnaje PRAGUE PRIX
V pátek se od 9 hodin konal již IX.ročník tenisového turnaje PRAGUE PRIX pro školáky a dětské domovy, kde byli hráči rozděleni do dvou skupin podle věku. Během turnaje i při slavnostním vyhlášení, které proběhlo v 16 hodin, pomáhali dívky ze SUPERMISS.
18.9.2013 - 7. ročník Bowlingového turnaje Kocoura Vavřince
Ve středu se konal 7.ročník Bowlingového turnaje Kocoura Vavřince a zúčastnili se ho děti z dětských domovů Dolní Počernice a Klánovice. Hru dětem zpestřili i osobnosti z kulturního života. Účastnila se moderátorka Kristýna Kloubková, reportérka Karla Mráčková, moderátor Rey Koranteng, bavič a šéfredaktor Pavel Novotný a také zpěvačka Kamila Nývltová, která na akci i zazpívala.
31.8.-1.9.2013 - Módní přehlídka finalistek SUPERMISS
O víkendu se v zámeckém areálu Dětenice konala velká společenská akce. Součástí byla módní přehlídka finalistek SUPERMISS, které předvedly jak modely, tak i spodní prádlo.
22.3.2013 - Módní přehlídka finalistek SUPERMISS
Proběhla módní přehlídka finalistek SUPERMISS v rámci Jarního plesu Prahy 7.
12.01.2013 - FINÁLOVÝ VEČER SUPERMISS 2012 na stránkách České televize
Hodinový videozáznam z galavečera SUPERMISS 2012 je ke zhlédnutí v archívu na internetových stránkách České televize.
21.12.2012 - FINÁLOVÝ VEČER SUPERMISS 2012 a MISS MOTORSPORT 2012
V pátek 21. prosince 2012 se uskutečnil v kongresovém sále hotelu Hilton Prague finálový galavečer 6. ročníku SUPERMISS 2012.

SUPERMISS je soutěž pro dívky od 18 do 30 let, které jsou nejen krásné, ale něco zajímavého i umí. Ve velkém finále o titul SUPERMISS 2012 se utkalo 12 krásek.

Samotná soutěž proběhla ve třech kolech, kterými byly módní přehlídka společenských šatů Petry Pilařové – doplněná rozhovorem s porotci, volná disciplína a promenáda v plavkách.

Vítězkou SUPERMISS 2012 a majitelkou zbrusu nového vozu Škoda Citigo se stala dívka s číslem 6 – 19letá Nikol Petruželová z Valašského Meziříčí, studentka pražské Univerzity J. A. Komenského.

Na 2. místě se umístila dívka číslo 8 – 23letá Šárka Sokolová z Prahy, kde též studuje Policejní akademii ČR.

3. místo vybojovala soutěžící s číslem 10 – 20letá Tereza Jinochová z Neratovic, studentka Pedagogické fakulty UK.

Během slavnostního večera byla rovněž vyhlášena SUPERMISS INTERNET, která vzešla z hlasování na stránkách www.supermiss.cz. Zde zabodovala dívka s číslem 5 – 24letá Radka Skácelová z Mladé Boleslavy, studentka VŠ umění a reklamy.

Titul SUPERMISS MÉDIA obdržela dívka číslo 7 – 24letá Tünde Kulcsárová z Košic, která pracuje jako výkonná asistentka.

Součástí galavečera bylo tradičně korunování vítězky dlouhodobě pořádané soutěže MISS MOTORSPORT, jíž se stala dívka s číslem 2 – 21letá Karolína Ludvíková z Prahy, studentka Fakulty sociálních věd UK, která k titulu a korunce získala skútr Honda.

Umístěné dívky dále získaly zahraniční zájezdy od společnosti Fischer, horské kolo Specialized, poukazy do estetického centra Petra Clinic a další hodnotné ceny.

V programu vystoupili zpěváci Petr Kolář a Marian Vojtko. V porotě usedli zástupci partnerů, modelka a moderátorka Agáta Hanychová, zpěvák Sámer Issa, šéfredaktor SuperSPY Pavel Novotný a za pořádající agenturu VP PRODUCTION Tomáš Vavřinec. Večerem provázel herec a moderátor Jan Čenský.

Hodinový záznam z finálového večera SUPERMISS 2012 bude odvysílán na televizní stanici ČT1 v sobotu 12. ledna 2013 od 14 hodin.

Těšíme se na Vás u 7. ročníku SUPERMISS 2013!

Produkce SUPERMISS

15.6.2012 - tenisový turnaj PRAGUE PRIX 2012
Proběhl tenisový turnaj PRAGUE PRIX 2012, který se každoročně pořádá pro školáky do 15 let, kteří byli podle věku rozděleni do tří skupin. Jednotlivé kategorie vyhrály Nikola Raška, Dominik Blažek a David Solač.
13.6.2012 - Bowlingový turnaj dětských domovů
Uskutečnil se „Bowlingový turnaj dětských domovů“, kterého se zúčastnili děti z dětských domovů Dolní Počernice a Klánovice. Hráče podpořily i známe osobnosti kulturního života. Například známá modelka Hanka Mašlíková, moderátorka Katka Kristelová, šéfredaktor časopisu SuperSPY Pavel Novotný nebo šéfredaktor online deníku SUPER.CZ Josef Koukolíček.
20.11.2011 - finálový galavečer 5. ročníku SUPERMISS 2011
V kongresovém sále hotelu Hilton Prague proběhl finálový galavečer 5. ročníku SUPERMISS 2011.
17.06.2011 - PRAGUE PRIX 2011
Uskutečnil se další ze série tenisových turnajů „PRAGUE PRIX 2011“.
25.5.2011 - bowlingový turnaj KOCOURA VAVŘINCE
Proběhl bowlingový turnaj „KOCOURA VAVŘINCE“, kterého se zúčastnili děti z dětských domovů Dolní Počernice a Klánovice.
28.10.2010 - TV NOVA CINEMA
Byl odvysílán, na TV NOVA CINEMA, záznam z finálového galavečera SUPERMISS 2010.
9.10.2010 Finálový galavečer 4. ročníku SUPERMISS 2010
Soutěž krásy SUPERMISS pořádá producent a dvojnásobný vítěz Mistrovství Evropy v automobilových závodech Tomáš Vavřinec a společnost Motorsport Vavřinec. SUPERMISS je soutěž pro dívky od 18 do 28 let, které jsou nejen krásné, ale něco zajímavého i umí.

Do letošního ročníku se přihlásilo 376 dívek z celé České republiky, do semifinále jich postoupilo čtyřicet, do velkého finále se pak probojovalo 12 krásek. Samotná soutěž proběhla ve třech kolech, kterými byly módní přehlídka s rozhovorem, volná disciplína a promenáda v plavkách.

Vítězkou SUPERMISS 2010 a majitelkou nového vozu Audi A1 se stala dívka s číslem 10 – Kateřina Šidlová z Dobřínska, 18letá studentka Střední ekonomické školy. Na 2. místě se umístila dívka s číslem 4 – 20letá Veronika Elhotová z Plzně, která pracuje jako asistentka v makléřské firmě. 3. místo vybojovala dívka číslo 3 – Gabriela Dvořáková ze Strakonic, 21letá studentka Pedagogické fakulty v Českých Budějovicích. Ta rovněž obdržela titul SUPERMISS MÉDIA.

Během slavnostního večera byla vyhlášena též SUPERMISS INTERNET, jež vzešla z hlasování na internetových stránkách www.supermiss.eu. Zde zabodovala dívka s číslem 2 – 18letá studentka gymnázia z Českých Budějovic Ladislava Čadková.

Součástí galavečera bylo také korunování vítězky dlouhodobě pořádané soutěže MISS MOTORSPORT, kterou se stala dívka číslo 1 – Michaela Benková z Třebíče, 20letá studentka Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Umístěné dívky získaly zahraniční zájezdy, poukazy do estetického centra a další hodnotné ceny.

Večer byl plný ženské krásy od začátku do konce. Ke dvanácti soutěžícím se připojily jako jejich patronky Eva Decastelo, Michaela Dolinová, Gabriela Partyšová, Michaela Ochotská, Karla Mráčková, Ivana Jirešová, Veronika Nová, Lenka Zahradnická, Kristýna Janáčková, Eva Čížkovská, Lucie Černíková a loňská Supermiss 2009 Jitka Routnerová. Společně všechny předvedly modely návrhářky Terezy Sabáčkové.

Zazpívaly Lucie Vondráčková, Gabriela Partyšová, Lucie Černíková a skupina ABBA Stars. V porotě usedli zástupci partnerů a za pořadatele Tomáš Vavřinec. Galavečerem provázel herec a moderátor Jan Čenský.

Celý záznam z finálového večera SUPERMISS 2010 bude odvysílán na TV NOVA CINEMA 28. října 2010.

4.6.2010 - PRAGUE PRIX 2010
Proběhl další ze série tenisových turnajů „PRAGUE PRIX 2010“, mimo samotného žákovského turnaje proběhl turnaj osobností.
14.5.2010 - Bowlingový turnaj KOCOURA VAVŘINCE
Bowlingový turnaj „KOCOURA VAVŘINCE“, kterého se zúčastnili děti z dětských domovů Dolní Počernice a Klánovice a jejich spoluhráči se staly i finalistky soutěže SUPERMISS. Nejlepší hráčkou byla zpěvačka a herečka Lucie Černíková.
22.12.2009 - bowlingový turnaj KOCOURA VAVŘINCE
22.12.2009 proběhl bowlingový turnaj KOCOURA VAVŘINCE, kterého se zůčastnili osobnosti kulturního života a děti z dětských domovů Dolní Počernice a Klánovice.
14.12.2009 - SUPERMISS 2009
Proběhlo finále soutěže „SUPERMISS 2009“ v Hotelu Hilton Prague. Do této soutěže se přihlásilo 347 dívek. Do semifinále postoupilo 50 vybraných dívek, z kterých vzešlo 12 finalistek SUPERMISS 2009.
2.10.2009 - PRAGUE PRIX 2009
Proběhl další ze série tenisových turnajů „PRAGUE PRIX 2009“, mimo samotného žákovského turnaje proběhl turnaj osobností a celý turnaj doplnila módní přehlídka v podání finalistek soutěží miss.
3.11.2008 - finále SUPERMISS 2008
Proběhlo finále SUPERMISS 2008 v kongresovém sále Hotelu Hilton Prague. Hodinový záznam byl odvysílán na TV PRIMA a TV ÓČKO. Hlavní cenou byl opět automobil AUDI A3 a řada zahraničních zájezdů.
2008 - Zlatý volant
Začátkem roku 2008 se společnost Motorsport Vavřinec stala spolupořadatelem již známé soutěže o vyhlášení nejlepšího motoristického sportovce ve všech disciplínách pod názvem „Zlatý volant“, kterého se zúčastnili nejlepší Čeští motorističtí sportovci.
2007 - PRAGUE PRIX 2007
Závěrem roku 2007 proběhl tenisový turnaj dětí a osobností pod názvem „PRAGUE PRIX 2007“.
2007 - SUPERMISS 2007
V září roku 2007 se uskutečnila soutěž dívek, které něco umí a jsou něčím vyjímečné pod názvem „SUPERMISS 2007“, kde vítězka této soutěže obdržela jako hlavní cenu nový automobil AUDI A3. V průběhu této akce byl předán i finanční dar Fakultní nemocnici Praha Motol.
2007 - Bowlingový turnaj Kocoura Vavřince
Proběhl bowlingový turnaj pod názvem „Bowlingový turnaj Kocoura Vavřince“ pro děti z dětského domova, které si zahráli po boku známých osobností.
Večer módy 2007
V únoru 2007 společnost Motorsport Vavřinec uspořádala módní přehlídku pod názvem „Večer módy 2007“, kde finalistky Miss ČR a České Miss předvedly kolekce kožené módy a sportovního oblečení. Předán byl i finanční dar pro Jedličkův ústav v Praze.
27.9.2006 premiéra filmu Prachy dělaj člověka
Proběhla premiéra filmu „Prachy dělaj člověka“, kde si Tomáš Vavřinec, mimo spoluprodukování filmu, také zahrál.
Rok 2004
V roce 2004 přešel z pořádání automobilového slalomu k tenisovým turnajům žáků základních škol a známých osobností a hlavním programem akce zůstala volba Miss letní Prahy. V roce 2004 získal se spol. Motorsport Vavřinec ochrannou známku a možnost pořádat soutěž Miss Motorsport.

Ve svém koníčku v automobilových závodech do vrchu a na okruzích získal nejedno významné ocenění, je dvojnásobným vítězem Mistrovství Evropy a držitelem ceny Jiřího Sedláře pro nejúspěšnějšího automobilového závodníka všech disciplín a 12 let reprezentoval ČR. V posledních letech startoval Tomáš Vavřinec s vozy Ford Escort Coswort a Lancia Delta Integrale. Začal pořádat sportovní a společenské akce jako např. Castrol Cup, závod automobilů do vrchu na Strahově a posléze, že není daleko od rychlých aut k hezkým ženám, pořádal Mistrovství republiky v automobilovém slalomu na Letenské pláni doprovázený volbou Miss letní Prahy.

Rok 1990
Tomáš Vavřinec začal podnikat v automobilovém opravárenství a později v prodeji nových vozidel Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Honda a motocyklů Honda jako dealer. Na tuto činnost založil společnost Auto Vavřinec, a jelikož se stále věnoval svému dlouholetému koníčku-automobilovým závodům a pořádání sportovních a společenských akcí, založil společnost Motorsport Vavřinec, provozující také čerpací stanici pohonných hmot. Obě tyto společnosti mají ve svém znaku známou postavičku „Kocoura Vavřince“, na kterého Tomáš Vavřinec získal ochrannou známku.