Pátek, 26 dubna, 2024

SUPERMISS 2009

V pondělí 14. prosince 2009 se uskutečnil v kongresovém sále hotelu Hilton Prague finálový galavečer 3. ročníku soutěže SUPERMISS 2009.

Soutěž krásy SUPERMISS pořádá producent a dvojnásobný vítěz Mistrovství Evropy v automobilových závodech Tomáš Vavřinec a společnost Motorsport Vavřinec. SUPERMISS je soutěž pro dívky od 18 do 28 let, které jsou nejen krásné, ale něco zajímavého i umí. Do letošního ročníku se přihlásilo 347 dívek z celé České republiky, do semifinále jich postoupilo padesát, do velkého finále se pak probojovalo12 krásek. Samotná soutěž proběhla ve třech kolech, kterými byly rozhovor, volná disciplína a promenáda v plavkách.

Vítězkou SUPERMISS 2009 a majitelkou zbrusu nového vozu Audi A3 se stala 24letá Jitka Routnerová z Kadaně, ale která pracuje jako ergoterapeutka v Praze. Diváky v sále oslnila při své volné disciplíně, a to zpěvu písně „Whisky, to je moje gusto“, kterou patřičně okořenila i tanečním uměním. Na 2. místě se umístila 20letá studentka Pardubické fakulty filozofie Alena Klapková. 3. místo vybojovala Šárka Cojocarová ze Svobodných Heřmanic, 20letá studentka Filozofické fakulty Ostravské univerzity. Obě získaly zahraniční zájezdy.

Během slavnostního večera byla vyhlášena i SUPERMISS MÉDIA, kterou se stala Kateřina Šedivá z Ostravy, a také SUPERMISS INTERNET, jež vzešla z hlasování na internetových stránkách www.supermiss.eu, zde opět zabodovala Šárka Cojocarová.

Součástí galavečera bylo také vyhlášení vítězky dlouhodobě pořádané soutěže MISS MOTORSPORT, kterou se stala Jana Jandlová z České Lípy.

Finálový večer byl plný ženské krásy od začátku do konce. Ke dvanácti soutěžícím se připojily jako jejich patronky známé modelky Zuzana Jandová, Lucie Váchová, Mirka Košťanová, Renata Langmannová, Martina Dvořáková, Kateřina Smejkalová, Edita Hortová, Veronika Pompeová, Inna Puhajková a Dina Cassama. Jednou z patronek byla i zpěvačka Kamila Nývltová, a samozřejmě nemohla chybět loňská Supermiss 2008 Dagmar Šírová. Společně také všechny zmiňované předvedly modely návrhářky Petry Pilařové.

Zazpívaly Helena Zeťová, Kamila Nývltová, ale také modelka Zuzana Jandová s Petrem Kotvaldem. V porotě usedli zástupci partnerů a za pořadatele Tomáš Vavřinec. Galavečerem provázel šarmantní herec a moderátor Jan Čenský.