Pátek, 19 dubna, 2024

SUPERMISS 2010

V sobotu 9. října 2010 se uskutečnil v kongresovém sále hotelu Hilton Prague finálový galavečer 4. ročníku SUPERMISS 2010.

Soutěž krásy SUPERMISS pořádá producent a dvojnásobný vítěz Mistrovství Evropy v automobilových závodech Tomáš Vavřinec a společnost Motorsport Vavřinec. SUPERMISS je soutěž pro dívky od 18 do 28 let, které jsou nejen krásné, ale něco zajímavého i umí.

Do letošního ročníku se přihlásilo 376 dívek z celé České republiky, do semifinále jich postoupilo čtyřicet, do velkého finále se pak probojovalo 12 krásek. Samotná soutěž proběhla ve třech kolech, kterými byly módní přehlídka s rozhovorem, volná disciplína a promenáda v plavkách.

Vítězkou SUPERMISS 2010 a majitelkou nového vozu Audi A1 se stala dívka s číslem 10 – Kateřina Šidlová z Dobřínska, 18letá studentka Střední ekonomické školy. Na 2. místě se umístila dívka s číslem 4 – 20letá Veronika Elhotová z Plzně, která pracuje jako asistentka v makléřské firmě. 3. místo vybojovala dívka číslo 3 – Gabriela Dvořáková ze Strakonic, 21letá studentka Pedagogické fakulty v Českých Budějovicích. Ta rovněž obdržela titul SUPERMISS MÉDIA.

Během slavnostního večera byla vyhlášena též SUPERMISS INTERNET, jež vzešla z hlasování na internetových stránkách www.supermiss.eu. Zde zabodovala dívka s číslem 2 – 18letá studentka gymnázia z Českých Budějovic Ladislava Čadková.

Součástí galavečera bylo také korunování vítězky dlouhodobě pořádané soutěže MISS MOTORSPORT, kterou se stala dívka číslo 1 – Michaela Benková z Třebíče, 20letá studentka Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Umístěné dívky získaly zahraniční zájezdy, poukazy do estetického centra a další hodnotné ceny.

Večer byl plný ženské krásy od začátku do konce. Ke dvanácti soutěžícím se připojily jako jejich patronky Eva Decastelo, Michaela Dolinová, Gabriela Partyšová, Michaela Ochotská, Karla Mráčková, Ivana Jirešová, Veronika Nová, Lenka Zahradnická, Kristýna Janáčková, Eva Čížkovská, Lucie Černíková a loňská Supermiss 2009 Jitka Routnerová. Společně všechny předvedly modely návrhářky Terezy Sabáčkové.

Zazpívaly Lucie Vondráčková, Gabriela Partyšová, Lucie Černíková a skupina ABBA Stars. V porotě usedli zástupci partnerů a za pořadatele Tomáš Vavřinec. Galavečerem provázel herec a moderátor Jan Čenský.